Margitszigeti mindenfélés
Pénteken voltunk és nem is egyedül, hanem veszprémi unokatesómmal és az ottani legkisebb fiúval Istivel, aki főleg nyáron, gyakori vendég nálunk (Mátéval meg ugye két hete is együtt múlatták az időt Veszprémbe), szóval mindegyik fiú, beleértve Tomát is, örült a találkozásnak 🙂 . Az apropót az adta, hogy a szigeten rendezték meg a strandkézilabda világbajnokságot, a… Tovább »