Ez még a múlt héten történt, de sajnos akkor semmire nem volt idő, többek között a farsangi készülődés miatt. Talán pont egy hete volt, Máté itthon maradt egy napra, mert fájt a feje. Azonban nekünk délelőtt Tomával, a farsangi ruhához kellet pótanyagot kérni az iskolából, amit szállítottunk tovább a varrónőhöz. Útközben viszont nem hagyhattuk ki a kompnál a hattyúkat, akiket gyakran etetünk, Máté kiskorában is ez nagyon felkapott programunk volt, bár idén, ki tudja miért, eddig ezt nem nagyon gyakoroltuk… Szóval magunkhoz vettük a már nem túl friss, de még ehető kifliket (ez nagyon fontos mert Toma, Mátéhoz hasonlóan ezeket fogyasztja szívesen 🙂 ) és megálltunk a Duna-parton. Egészen lementünk a vízig, aminek a széle most be volt fagyva és ahová pár kiflidarab dobálása után kitotyogtak a hattyúk és a kacsák is :)… Egy élmény volt, Toma is nagy örömmel dobált és falatozott egyben :)…


Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: