Fociedzés
Nem Mátéval mentünk, hanem Tomával 🙂 … A bátyjával már túl vagyunk ezen a szakaszon, 2 év iskolai és 2 év egyesületi edzés után, több okból ugyan, de befejeztük a hivatalos edzést, bár még ugyanúgy szereti rúgni a bőrt 🙂 , ez látszik meg valószínűleg az öccsén is 🙂 . Ott kezdődik a dolog, hogy… Tovább »